Жовтневі сніданки ССХ

Новини з місця подій. Львів

По Божій милості та дякуючи Його та Вашій підтримці з жовтня у Львові проходять зустрічі зі студентами 4 університетів: ЛНУ Франка, Львівська Політехніка, Медичний університет та Музична академія. Особливе благословіння і виклик для нашої команди є саме початок формування нових студентських осередків в медичному та музакадемії. Щодо перших двох університетів то в жовтні ми продовжили щотижневі дискусійні клуби.

На цих зустрічах відбулося знайомство з новими студентами, грали в різні настільні ігри, дискутували на теми стосунків, як ми приймаємо рішення, а також переглядали фільми та обговорювали їх. Дискусійні клуби слугують платформою для побудови міцних дружніх стосунків та зрощення студентів інтелектуально. Після клубів ми запрошуємо їх на вивчення Біблії. Цього року ми вже почали вивчення з 4-ма новими студентами з вищезгаданих 4х університетів та плануємо менторство та зустрічі один на один задля духовного розвитку. Віримо, що плодів цього року буде багато. Процес змін в студентах цього академічного року вже йде повним ходом. 

 

Одеса та Миколаїв

Перші місяці навчального року принесли багато радості та водночасі багато турботи.  У вересні було відкриття студенського клубу «Впливай», і в жовтні перша зустріч на тему творчості. Вся подія була початком побудови дружби з новенькими та була організована активними студентами-християнами.

 

Клуб був чудовим трампліном для нашої головної події жовтня – конференції Біблія та Життя. 11 студентів, один волонтер з Миколаєва та команда Одеси поїхали до Білгород - Дністровська. Час минув у теплій, сімейній атмосфері, де ми мали можливість щиро поспілкуватись з кожним студентом. Насичена програма складалася з семінарів, індуктивного вивчення Біблії та дискусій після цього. 

Родзинкою на пляцку став міні похід до Аккерманської фортеці де ми отримали досить інформативну екскурсію та могли ще більше розвинути наші навички побудови дружби та братерства серед студентів ССХ. Все це надихнуло студентів на звершення в своїх університетах, та поширення Доброї Новини серед однолітків. На початку листопада заплановане відкриття російського клубу. Моліться, щоб 15 турків – потенційних відвідувачів, мали відкриті серця, щоб Господь відкрив їм себе через нас.

 

Молитовний Сніданок. Київ

7 листопада 2019, з ініціативи команди ССХ-Києва, відбувся другий молитовний сніданок для християнських лідерів і партнерів ССХ.

Молитовний сніданок мав 2 цілі:

  • бути площадкою партнерства і розвитку відносин між різними лідерами;
  • духовне єднання і підбадьорення.

Цього разу на молитовний сніданок був запрошений особливий гість Дарел Маккарті, директор академічного нетворкінгу Лідерського Форуму. Він був головним спікером на тему 'Як служити через слабкості?'

 

Чому ми обрали цю тему: в контексті нашої української культури служителі не говорять про свої слабкості чи невдачі лідерства. Через це, багато хто тримають переживання у собі, розчаровуються, емоційно перегорають. Дарел розбивав стереотип, що для якісного служіння ми маємо бути самовпевненими і авторитарними, як більшість лідерів сьогодні у світі. Він підбадьорював цитатами з Біблії, закликав бути впевненими в Богові, приймати свої слабкості і рухатись вперед.

На молитовний сніданок було запрошено 20 християнських лідерів і дивлячись на відгуки служителів, ми віримо, що все це було не даремно і Бог говорив до людей та змінював їхні серця.

 

Прес-центр ССХ Україна