Служіння іноземним студентам у Харкові

У Харкові, студентській столиці України, місцева команда проводить ряд заходів щонайменше у 5 університетах. Щотижня студенти-християни збираються разом, щоб молитися, вивчати Біблію та поширювати Добру новину. Одним з інструментів, який вони для цього використовують, є клуб по вивченню російської мови для студентів-іноземців. На відміну від Одеси, у Харкові менше студентів-мусульман, але більше африканців.

Клуб допомагає студентам пристосуватися до життя у нашій країни та знайти друзів, що зазвичай дається нашим африканських братам і сестрам досить важко. Клуб регулярно відвідують до 40 студентів, і його популярність доволі швидко зростає завдяки цікавим дискусіям, різноманітним темам та хорошим спікерам. Це також чудова можливість для студентів-християн відточити свої комунікативні навички та використовувати свої апологетичні здібності.

CCX намагається досягати Євангелієм студентів із різних університетських груп, піклується про розвиток своїх студентів як лідерів, ораторів, служителів, і ставить Ісуса як найвищий приклад лідера-слуги. Ми навчаємо наших студентів виходити за межі своєї зони комфорту, боротися зі своїми страхами і ставати справжнім світлом для світу. 

 

Прес-центр ССХ Україна