ССХ поділилися результатами роботи серед студентів України за осінь

Осінь в організації ССХ, як вважають робітники, була переповнена проектами, які надихали й виснажували, але головне для них те, що була мобілізація всіх зацікавлених студентів навколо руху ССХ. Найкраще, що було втілено - формування осередків, які вміщують групи для християнської та світської молоді, бо осередки – це постійна платформа для формування лідерів та євангелістів. Які результати? Про все детальніше.

Київ: Centre, East, and West have no rest!

В ССХ Києва є традиція, коли хлопці раз на місяць ходять разом до бані, де мають гарне братське спілкування та відпочинок. Сестри ССХ вирішили не відставати й зібрались на ночівлю. Щоразу збираючи дівчата проводять якісний час, мають змогу підбадьорювати, дарувати щось, звісно ж наводять красу, мають відверті розмови на різні теми, зазвичай релігійного характеру та спільної молитви. Частенько на такі групки навідують і не віруючі дівчата. А приваблює їх, за їх же словами «абсолютно ненав’язлива атмосфера дружби, сміху, свободи».

Молитви за університет та свідоцтво про Христа

Листопад був місяцем стабілізації діяльності в Київських осередках. Студенти університету ім.Тараса Шевченка стабільно розпочинають кожен вівторок спільною молитвою о 7 ранку, де поіменно моляться за своїх невіруючих друзів. І цікаво, що такий акцент на євангелізмі у молитві приносить вже свої плоди.

Почали вивчати Біблію Німецькою

У Києві також розпочалось вивчення Біблії німецькою мовою. Вже є бажаючі та відбулися декілька зустрічі. Цікаво, що під час уроків, люди вивчають іноземну мову та дізнаються про Бога.

Захід: відбулися цікаві лекції

15-16 листопада ССХ Львів в рамках співпраці з Балканським Інститутом «Віри та Науки» (BIFC), Македонія, проводила публічні лекції з доктором філософії. Костаке Мілков (магістру гуманітарних наук і теології; президент Балканського Інституту Віри та Культури (BIFC), директор Ravi Zacharias International Ministries (RZIM); автор багатьох книг і статей) презентував тему: "Пристрасть до життя. На прикладі творчості Ван Ґога і життя Григорія Ніського". Лекції проходили в трьох львівських вищих навчальних закладах: ЛНМУ ім. Д. Галицького, ЛНУ Франка, НУ "Львівська Політехніка", які відвідали близько 200 студентів.

Також 15 листопада після лекції всіх було запрошено на "Інтелектуальну Каву", де 25 студентів з різних університетів і коледжів могли ставити питання до лектора і разом дискутувати над непростими питанням: "Бог і проблема зла. Якщо Бог добрий, то чому є стільки страждань у світі?".

На наступний день ССХ Львів в "Story Cafe" вже відкривали для себе доктора Костаке, який почав розказав, як пише історії для дітей, щоб його дочка зрозуміла краще цей світ і не боялась випробувань.

Схід: командні зміни

Основна діяльність на сході – це студентські групи, декілька на кожен університет. Група студентів ХНУ ім. В. Н. Каразіна вивчали в цьому місяці теми лідерства на основі Біблійних прикладів царів, теми «Гордині», «Покаяння» та «Прощення», «Прийняття» (особливо біженців з Сирії). Найбільша радість в тому, що студенти самі обирали теми та самі їх готували. Так ССХ допомагає тренувати лідерські якості та навички виступу перед авдиторією. В групі ХПІ вирішили вивчати лист до Євреїв, дійшли до 6-го розділу, це для студентів виявилося випробуванням, адже лист всіяний посиланнями на Старий Заповіт.

Південь: Одесько-Миколаївські розваги

В листопаді в Одесі зібралися працівники та студенти двох міст (Одеси та Миколаєва) для побудови глибших стосунків через ігрофікацію. Подія пройшла з дрес-кодом, всі повинні були вдягти чорне, все згідно зі сценарієм гри. Загалом з’явилося близько 20 людей, а сам вечір соціалізації пройшов, як писали деякі студенти на «Ура». Такий час вирішили продовжити й в Миколаєві, куди приїхали вже Одеські студенти та працівники. Це був місяць розвитку стосунків, зрощення стосунків в любові, радості, терпимості один до одного.

Далі буде.

Прес-центр ССХ Україна.